| killeru22 a întrebat:

Imi puteti face un plugin in samp ca sa apara in chat rankul adminilor?
lvl 12 -Detinator
lvl 10-Owner
lvl 9-Co-Owner
lvl 8-M-Co-Owner
lvl-6-Modelator
lvl 4-Hight Admin
lvl 2-Medium Admin
lvl 1-Admin

4 răspunsuri:
| KazNNNeT a răspuns:

Nu se face plugin se fac accese pentru fiecare admin lvl si se pune in chat cum vrei tu din gm.
Succes

| KazNNNeT a răspuns:

Este greu de explicat si sunt multe de dacut cauta un scripter sa te ajute

| DaGGoThh a răspuns:

Nu se merita ma sa faci astfel de lucruri, mai ales in SA; MP. Mai bine hai pe un alt server care are multe sisteme unice si multi playeri. RPG.REDZMAX.COM:7777