| Jko4r a întrebat:

Caut si eu un plugin pentru serverul meu de cs. De exemplu cand tasteaza un player /admin sa apara o lista cu "Detinator; Owner; Co-owner...". Dau funda+vot inteligent.

2 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

http://solidfiles.com/d/1b9d4/ -sunete cu MO si FOCA.
Si pentru admin...intra p mess sa iti dau eu un plug-in.Si o sa iti mai dau multe altele. Da-mi funda!

| Mihai1111111111 a răspuns:

Scrie la google ultimate_who.prin el ai mai multe optiuni. poate sa iti apara in hud, in consola.vum vrei tuhappy da add mihay_kiss4you si te ajut cu ce vrei tu la serverul de cs