| Pana_Sonia_1990 a întrebat:

Imi puteti recoamanda niste jocuri multiplayer pentru un pc cartof? Specificatii: Intel(R) Pentinum(R) b960 @ 2. 20GHz 2. 20GHz
Memorie ram 2gb
Placa video integrata Intel(R) Hd Graphics, cred ca 2000.
Laptop-ul este un Compaq Presario CQ57

Răspuns Câştigător
| Miuletz a răspuns:

MMORPG:
Dragon Nest
Mortal Online (asta-i super greu, daca ai probleme cu nervii nu recomand)
Path of Exile
Elsword
Guild Wars 2 (cu grafica la mediu/minim cred ca ar trebui sa mearga)
Secret World Legends
DC Universe Online
Maplestory 2
La FPS sunt mai multe, nu prea am jucat fps, insa unele care mi-au placut au fost:
Warframe (din nou, cu grafica mediu/minim ar trebui sa mearga)
SKILL Special Force 2
CS 1.6 xD
Team Fortress 2
Planetside2
Si stiu ca nu e online dar recomand seria Portal
MOBA:
Cam orice moba, recomand battlerite, heroes of the storm, strife, smite si daca merge si paladins.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Papers Please
Limbo
Terraria
Stardew Valley
Prison Arhitect
GTA ( 3, SA )
CS1.6
This War of mine
NFS Underground + Carbon
Flatout

| PainTech a răspuns (pentru PainTech):

Scuze, nu am fost atent la cerinta "Multiplayer". Am mai gasit cateva :
TF2
Dota
World of Tanks