| Soul123 a întrebat:

Imi puteti recomanda un site de unde pot cumpara un playstation2 la un pret rezonabil, nu cotneaza daca este la mana a2-a sau din astea.Imi doresc o consola playstation 2 la un pret rezolbail, adica eu mi-a cumpar nu parintii si nu pot avea zeci de milioane. Astept pareri.Mulrumesc

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Unul nou nu este chiar asa scump.Jocurile sunt foarte scumpe in schimb, dar la toate consolele nu doar la asta.

Ai aici mai multe la mana a 2 a.Sunt si la 200 de ron si mai putin, acum vezi una buna care sa functioneze.

http://www.okazii.ro/cautare/playstation+2.html

Bafta!