| adasdadasd a întrebat:

Imi puteti spune si mie jocuri mai noi (impuscaturi, masini) pentru 2 gb ram, placa video 256

2 răspunsuri:
| OneCs a răspuns:

Cs go, far cry 3, cs 1.6, piercing blow.

| sinedenis a răspuns:

Nu sunt jocuri noi pentru acest PC, dar pot sa ti spun cateva jocuri mai vechi dar frumoase si pentru PC-uri slabe.Need For Speed Most Wanted, Need ForSpeed underground 2 si 1, Call Of Duty 2, 1, GTA vice city, GTAsan andreas, GTA 3, S.W.A.T 4, Max Paine 1si2, toca race driver 2. SPER CA TEAM AJUTAT (dar tine minte nu sunt 100%)dar si eu am un PC vechi si slab si imi merg.Asa ca incearca