| Brian01 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste jocuri online (multiplayer) care sa aiba avataruri, ceva cu misiuni...si decent sa fie?(Dar nu metin2)

5 răspunsuri:
| Andr3y25 a răspuns:

Dragon Nest. Poza de la avatar este cu dragon nest.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andr3y25):

Cum pot sa fac ca sa joc Dragon Nest daca intampin probleme cu "the service area", gen:"Dragon Nest is only available for the United States (excluding territories), Canada, and Oceania at this time."?

| Andr3y25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh...Nui problema uite aici site http://dn.cherrycredits.com/.Tu probabil ai intrat pe Noxus unde nu ai accesul pentru tara.Sunt doua servere Dragon nest. Unul care merge doar in china, america, korea sponsorizat de Noxus.Iar Dragon nest Sea pentru europa.Sa lasi aici un pm cu numele caracterului tau dupa ce il faci

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andr3y25):

E prea complicat si dureaza mult sa descarc.Si ...NU E DECENT, sunt chinezarii sau japonezarii create pentru a atrage lumea prin indecenta(printre alte elemente respectate pentru a-si atinge scopurile si interesele). Merci, dar nu.

| ByeBye a răspuns:

Incearca darkorbit nu trebuie descarcat e multyplayer si e tare, am jucat si ma mai joc din cand in cand merita :D www.darkorbit.ro