| Nedelcu_Carlos_1990 a întrebat:

Imi puteti spune va rog 5 playeri de pe metin2ro care vi se par cei mai buni dupa toate servere va rooggbig grinbig grin:

8 răspunsuri:
| Miuletz a răspuns:

Eu stiu 1-2 nu chiar 5. [GM]Miaunet, Poseydon dar uitate si tu in top15 si vezi e chiar asa de greu intra pe site si e acolo rank sau top15 si dai. Fundita?

| Miuletz a răspuns:

Of of of, uras sa vad oameni care nu gandesc (fara suparare) te-ai gandit macar doua secunde sa intri pe site si sa te uiti la top15! Fundita?

| Nedelcu_Carlos_1990 explică (pentru Miuletz):

Frate nu ma iau dupa top de exemplu belese are 98 si dintr-un skil ii rupe pe cei de 99 eu ma refeream dupa iteme dupa dmg k poa sa fie unu de 99 si sa fie praf sal rupa unu de 80 deci nu ma refeream la nivel ai inteles?

| Miuletz a răspuns (pentru Miuletz):

laughing laughing rolling on the floor)) ma faci sa rad nu asta ti-am zis ti-am zis sa te uiti in top5 adica acolo gasesti si de lv 75-99 stiu ca conteaza itm dar eu ti-am zis cumva de ex: cauta de aia de 99 ca is cei mai buni? dhoamne ce copil.Nu intelege deloc top5 acolo cei mai buni nu cont levelu si inca odata iti zici nu ti-am zis ba cauta GM is cei mai buni si fraiere lv max e 100

| Nedelcu_Carlos_1990 explică:

Ma refer la iteme nu la nivel ca daca unu de 99 e praf normal k il rupe unu de 80 cu itm mai bune... ati inteles?

| Nedelcu_Carlos_1990 explică:

Fratilor eu am referam la iteme nu la nivel daca treci de 75-80 si ai iteme calumea bonusate nu conteaza lvl ati inteles?

| Miuletz a răspuns (pentru Nedelcu_Carlos_1990):

laughing)))))))) ma faci sa rad nu asta ti-am zis ti-am zis sa te uiti in top5 adica acolo gasesti si de lv 75-99 stiu ca conteaza itm dar eu ti-am zis cumva de ex: cauta de aia de 99 ca is cei mai buni? dhoamne ce copil.Nu intelege deloc top5 acolo cei mai buni nu cont levelu si inca odata iti zici nu ti-am zis ba cauta GM is cei mai buni si fraiere lv max e 100

| BeCrazy a răspuns:

Nu Stiu exact dar iti spun ca dupa parerea mea HIPHO4 este cel mai bun de pe ro