| R150895 a întrebat:

Imi spune si mie cineva pluginu cu care pot lega mai multe IP uri de joc la minecraft. Vreau sa fac un server cu mai multe moduri si nu stiu cum se numeste pluginu. ca sa pot cauta detalii referitoare la el.
Dau funda celui mai bun si explicativ raspuns.

2 răspunsuri:
| Seijūrō a răspuns:

Sall
Uităte aici poate te ajută
Îţi arată si ce pluguri iţi trebuie.
http://minecraft-crafting-ro.blogspot.ro/......craft.html

| R150895 explică (pentru Seijūrō):

Eu am nevoie de numel pluginului. Serverele sunt hostate. Si am un server dedicat. Cu mai multe ipuri. Pe fiecare am diferite moduri. Creative. Survival. Etc. Si vreau sa leg ipurile cu pluginu respectiv. Urmand ca playeru sa intre in lobby si de acolo sa isi aleaga modul dorit.