| MistaKe a întrebat:

Imi spuneti va rog de unde pot downloada Naruto Ultimate Ninja Storm2 Pt. PC Fundaa...

Răspuns Câştigător
| PetRu_Eduard_1998 a răspuns:

Nu exisa nici Un naruto pentru pc ci doar pentru console...Asta-i adevaru. Funda?

| AlexanderTheG a răspuns (pentru PetRu_Eduard_1998):

Omule, iar dau de raspusnsurile tale cum ca nu sunt jocuri cu naruto pentru PC ci doar pentru console, e adevarat! sunt doar pentru console dar se pot emula si juca pe PC.

Iar pentru da un raspuns decent: Ultimate Storm e pentru PS3 si XBOX 360, adica conolele astea 2 nu se pot emula, in schimb celelate da! cum ar fi PSP, PS1, PS2 wii, etc.
http://narutofan.forumulmeu.ro/f11-naruto-pc-games

2 răspunsuri:
| Nicholaus_Dragomir_1993 a răspuns:

naruto ultimate ninja 3 este facut pentru pc, cautal pe google, il vei gasi.