| anonymwl a întrebat:

Imi trebuie pentru un joc sa sterg si sa reinstalez directix 9.cum il sterg?

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Nu e nevoie sa stergi nimic. De regula orice verziune DX instalat peste alt DX face un upgrade si nimic mai mult. Poti sterge DX din control panel/ add remove programs. Dupa care iti recomand sa dai un restart.

In cazuri extreme, iti poti face un system restore dupa care reinstalezi DX9.c Iti recomand sa-ti copiezi fisierele importante pe un stick in acel caz

| robytza2001 a răspuns:

Incearca cu control panel.