| DenimM a întrebat:

Daca vreau sa reinstalez windows7 ultimate trebuie mai intai sa-l sterg? sau il instalez direct si se sterge el?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Eu aucma o sapt r-am reinstalat si nu am sters deci resinstaleaz-al fara sa stergi. Plz funditabig grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Nu trebuie să ștergi nimic, la reinstalare te va întreba ce și cum. O zi bună!

| TheDarkDragon a răspuns:

Nu trebuie sa il stergi, dar sterge foldere care nu iti mai trebuie deoarece unele vor ramane si pe windowsul nou si iti vor ocupa memorie.Dar windowsul nu trebuie sters, numa il instalezi direct. Funda?

| AlexSapphirefull a răspuns:

Nu mai trebuie sa il stergi, il reinstalezi si se sterge el.

| Barbu_Andrei_1999 a răspuns:

Se sterge daca instalezi din nou windows-ul.