| anonim_4396 a întrebat:

Nu am nicio sansa sa rulez Battlefield 4 pe urm : rocessor Intel pentinum Dual Core t4400 2.20 ghz, Memorie: 2gb, Directx 11, Placa video : Intel(R) 4 Express Chipsset Family, dar Gta 4?

Răspuns Câştigător
| Th3Li0N a răspuns:

Gta 4 iti merge 100% pe low sau medium.Iar battlefield 4 nu iti merge! Succes

7 răspunsuri:
| Th3Li0N a răspuns:

De cata memorie ti placa video? Si este dedicata sau integrata? Daca este de 256mb dedicata rulezi gta 4 pe slow. Daca este integrata nu iti ruleaza. Zimi placa ta video si memoria! SI iti spun si alte jocuri

| anonim_4396 explică (pentru Th3Li0N):

Am spus placa mea video si e integrata si are 725 megabiti! Altceva?

| Th3Li0N a răspuns (pentru anonim_4396):

Gta 4 iti merge 100% pe low sau medium.Iar battlefield 4 nu iti merge! Succes

| DopefLsh a răspuns:

Nu, normal că nu are cum să-ţi ducă BF4.Astea sunt cerinţele pentru BF4 (Recomandate, desigur) Quad core CPU (Intel Core i5 or i7) at 3 Ghz
4 GB memory (8 GB for 64-bit operating systems)
A modern DX11 graphics card with 1 GB of video memory, GeForce 600 series or Radeon 7000 series
Windows 7 64-bit operating system
20+ GB of free harddrive space. GTA4 îţi merge, trebuie să-ţi meargă.

| anonim_4396 explică (pentru DopefLsh):

Dar Bf 3 pe low?

| DopefLsh a răspuns (pentru anonim_4396):

S-ar putea să-ţi meargă pe low, şansele sunt 50% Nu 50% Da.Trebuie să ai şi un FPS bun in joc pentru că degeaba îl joci pe low dacă o să-l joci in poze. Încearcă-l, poate ai noroc.

| anonim_4396 explică (pentru DopefLsh):

De mw3 ce zici?

| DopefLsh a răspuns (pentru anonim_4396):

La MW3 eşti exact între low şi medium. Sper că ai net bun iar placa video să-ţi ducă cum trebuie, să nu rămâi dezamăgit după.