| DeDoiBani a întrebat:

Ziceti-mi niste jocuri de la 2010 in jos ca mor de plictiseala dau funda petru cele mai bune jocuri

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Ai jucat cumva X-COM enemy unknown? Daca iti place genul, dupa seria X-COM a aparut UFO after (aftermath, aftereffect, afterlight), jocuri faine in acelasi gen ca X-COM.
Daca iti place subgenul de strategie 4x, sunt jocuri mai noi facute dupa Master of Orion, ca Sins of a Solar Empire si Sword of the Stars.
Dar astea sunt genurile care imi plac mie, nu stiu ce gen iti place ca sa-ti dau o idee buna. straight face

| DeDoiBani explică (pentru Zenithf):

Faine jocuri frate!

| Zenithf a răspuns (pentru DeDoiBani):

Ma bucur ca te-am nimerit. laughing

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Zi-mi si tu, ce jocuri ai mai jucat in ultima vreme, poti sa-mi trimiti mesaj sau raspuns, cum vrei. happy

| arssia45 a răspuns:

Are 51

| Geo_George_1984 a răspuns:

Need for speed minecraft counter strike pes fifa nightmare house 2 (de groaza)