| Cristina0011 a întrebat:

In cat timp ajunge o comanda de la eMAG prin curieratul sameday? ......trebuia sa ajunga pe 23, suntem in 25 si deja niciun semn

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În nici un caz nu o să îți mai ajungă în weekend. Cel mai probabil pe 28 o să-ți vină comanda.

| GdX a răspuns:

Sameday este firma de curierat a celor de la eMAG. Depinde de la oras la oras, dar sunt cam varza in distribuirea pachetelor. Ti-a fost furnizat un cod de transport pentru comanda. Intra pe site-ul celor de la sameday si verifica unde se afla coletul tau.

| Alexuţ02 a răspuns:

Asa se intampla... am citit nu mai stiu unde, un review si a asteptat persoana aia o luna dupa nu stiu ce produs... dar nu mai tin minte firma, tot din astea mari oricum.