| pisica90 a întrebat:

Salut TPU, pe 24 am dat o comanda la Emag, totul bine, astazi pe 27 am primit un mesaj de la sameday in care mi se spune ca astazi o sa imi ajunga comanda.Este aproape ora 2 si nu am primit niciun semm de la curier...mai am sanse sa primesc comanda?

Răspuns Câştigător
| UltraSoundSound a răspuns:

La mine ajunge intre 14:30 respectiv 15/16; cel mai tarziu a ajuns pe la 6 si ceva seara!

| pisica90 explică (pentru UltraSoundSound):

Mulțumesc mult

| pisica90 explică (pentru UltraSoundSound):

Mulțumesc mult!

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ai până la ora 18.

| Brizbriz a răspuns:

Ce scria in sms?
cumva "livram intre 9-17"?!?
mie chiar mi s-a intamplat sa nu vina si apoi sa "pretinda" ca eu nu am raspuns la telefon

| pisica90 explică (pentru Brizbriz):

A venit coletul, este totul ok acum, mulțumesc.dar in mesaj nu scria nimic legat de orele in care se livrează

| king5151 a răspuns:

Spui ca e ora 2 si n ai primit niciun semn de parca ar fi ora 20, daca ai primit mesaj ca iti ajunge azi atunci azi iti ajunge

| pisica90 explică (pentru king5151):

Nu am mai avut de aface cu aceasta firma, si pana acum la celelalte firme de curierat coletele mi au ajuns de dimineață, atâta tot

| OmBanal33 a răspuns:

Curierul lucreaza 9-17, cateodata, (depinde de curier) si mai tarziu de 17, deci da, sunt sanse

| Ald527893 a răspuns:

Da,o sa primesti comanda.Eu am comandat ceva si am primit la ora 16, cand mi e mi-a spus ca vine la ora 12.