| ChristinaChriss a întrebat:

In Stardoll, sunt la academie si am ajuns la o misiune care zice sa obtin suficiente inimioare pentru acest proiect. Spune : "Să îți arăți creațiile întregii lumi este un pas mare, curajos! Nu știi însă niciodată de ce ești în stare până nu încerci!". Cum pot obtine 15 inimioare ( atat imi cere )?

1 răspuns:
| Gomii a răspuns:

Trebuie sa le primesti de la alti utilizatori. Ca sa le faci mai repede lasa mesaje in cartile de oaspeti ale altora.
Daca nu, poti sa iti faci 15 conturi noi de stardoll si iti dai inimioare de pe acestea. happy