| MarcelineBMTH a întrebat:

Hei TPU cine se joaca stardoll? Am ajuns la misiuneaasta si nu stiu ce trebuie sa fac. Ma ajuati?
,, Să îți arăți creațiile întregii lumi este un pas mare, curajos! Nu știi însă niciodată de ce ești în stare până nu încerci! Obține suficiente inimioare pentru acest proiect pentru a continua
Finalizate: 0 / 15,,
Funda :*

Răspuns Câştigător
| Anndreeacatalinna a răspuns:

Aici trebuie ca alti utilizatori sa iti de.a inimioare la portofoliu. ca sa le srtangi repede intra in chat si roaga.i pe cei prezenti sa.ti de.a inimioare la portofolui. daca se joaca de mai mult timp stradoll si vor vrea sa.ti de.a, o sa stie ce au de facut. tu nu trebuie decat sa astepti ca lumea sa.ti de.a inimioare. o sa dureze ceva pana le vei strange! laughing
oricum, asta nu e nimic! vei avea de strans si 75 de inimioare! succes!