| Pufuletmic a întrebat:

Buna,am o intrebare,la academia stardoll imi spune asa:,,Să îți arăți creațiile întregii lumi este un pas mare, curajos! Nu știi însă niciodată de ce ești în stare până nu încerci!,,si Obține suficiente inimioare pentru acest proiect pentru a continua mai departe,,
Intrebarea e, cum fac sa am mai multe inimioare\?
Funda

Răspuns Câştigător
| Anonimanon1 a răspuns:

Pai trebuie sa iti rogi prietenii sa iti dea inimioare dar o sa fie mai greu pentru ca nu toti dau inimioare doar cei care vor... poti intreba si pe cei ce ii intalnesti in diferite chat-uri. Bafta!