| ImCalledLamă a întrebat:

Am reusit sa termin o misiune in Stardoll si acum imi zice uite asa: "Obține suficiente inimioare pentru acest proiect pentru a continua
Finalizate: 0 / 15"
De unde iau inimioarele astea? Ce trebuie sa fac?
Fata aia imi mai zice ceva "Să îți arăți creațiile întregii lumi este un pas mare, curajos! Nu știi însă niciodată de ce ești în stare până nu încerci!"
Ce trebuie sa fac?
Dau Funda!

2 răspunsuri:
| bianca158 a răspuns:

Si eu am jucat Stardoll. Insa este mai bine daca ai cont pe Facebook pentru ca pe net imi arata si mie si in plus nu aveam voie sa imi cumpar nimic ci doar vopsele, ruj, etc. Sper ca ti-am fost de folos. happy

| ImCalledLamă explică (pentru bianca158):

Eu pot sa cumpar tot ce vreau (asta daca nu sunt falita ca depbicei laughing )
Si da am cont pe facebook dar nu imi place sa joc acolo. Nu am inteles de unde pot lua inimioarele dar merci oricum. :*