| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare legată de Facebook: Eu îl am pe X și Y la block. Postez o fotografie împreună cu Z și îi dau tag, această fotografie apare automat și pe profilul lui Z. Dacă Z îi are la prieteni pe X și Y iar eu îi am la block iar fotografia este postată de mine, aceștia (X și Y) o vor putea vedea?!

1 răspuns:
| justanotheruser99 a răspuns:

Nu, deoarece nu pot sa vadă nimic publicat de tine sau in care ești etichetat, cu toate ca aveți prieteni comuni care ți-au dat tag sau tu le-ai dat lor. happy