| mihaela1mihaela a întrebat:

Daca o persoana iti da block pe facebook, eu nu ii mai vad profilul este ca si inexistent, dar acea persoana imi mai vede mie profilul si ce postez? Ma mai are la prieteni?

4 răspunsuri:
| AndruCriistina a răspuns:

Nu. Cand o persoana iti da block din start tu nu vei mai putea vedea profilul acelei persoane, si nici acea persoana nu va mai putea sa vada profilul tau. Daca te-ar scoate de la block, atunci da ar vede profilul tau si tu al acelei persoane. si din moment ce te blocheaza te sterge si de la prieteni.

| papushBBY a răspuns:

Nu,tu nu il vezi pe el, nici el pe tine! Nu il mai ai la prieteni.

| mihaela1mihaela explică:

Eu daca il caut sa vad daca mai are facebook chiar daca nu il mai am la prieteni, nu-mi mai apare ca si cand nu ar avea facebook

| mgtow a răspuns (pentru mihaela1mihaela):

Pentru ca te-a blocat asa tu nu il vezi si nici el pe tine.