| Dolyta a întrebat:

Joaca cineva jocul The West (pe browser)? De ce nu imi merge contul pe forum? Am dat inregistrare pe forum, si scria ca numele ramane acelasi din joc, dar sa aleg alta parola, si am ales alta...dar nu merge sa ma loghez...
Cand imi activeaza contul pe forum? (pe joc sunt de vreo 2 ani, am lvl 110)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.big grin Contacteaza supportu
2. Poate era BUG
3. Poate na-i activat contul
4.Poate.....nu ai bagat bine datele (id si parola)
5.Pentru mai multe informati contacteaza-ma rizea.alex2004@yahoo.com

| Dolyta explică (pentru anonim_4396):

Nu am primit link de activare...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca nu ti-am raspuns dar ca sa activezi e parca pe la setari de activare