| BucurDavid a întrebat:

Joc : GTA SAN ANDREAS

Dupa ce il instalez si bag cleo fara nici un alt mod/plugin da crash. Daca sterg cleo.asi merge. orice mod/plugin înafara de cleo merge.

O solutie?

3 răspunsuri:
| DaronHunter a răspuns:

Pai poate nu e versiunea corespunzatoare de Gta, sau mai bine incerci sa pui alta versiune de cleo. Daca ai cleo 3, pui cleo 4, care e mai bun. Imi spui daca a mers.

| BucurDavid explică (pentru DaronHunter):

Foloseam cleo 4 / 4.3. Am descarcat altul. Acelasi lucru. Am mai incercat un Gta sa cu modpack ca ar fi trebuit sa mearga. Aceeasi chestie. crash. scot si de acolo cleo.asi si merge (cleo si modloader nu)

| DaronHunter a răspuns (pentru BucurDavid):

Daca jocul e piratat, incearca sa descarci altul si nu are cum sa nu iti mearga