| Allexsu_Allex_1997 a întrebat:

Joc mai mult mid sau adc. Am toti adc si vreau un campion pentru mid deci care sa il iau. Malzahar/Ekko/Orianna? Sau puteti sa mi spuneti voi unul

1 răspuns:
| albedo a răspuns:

Ekko este cel mai viabil campion de mid in momentul de fata, kit-ul lui are cam tot ce iti trebuie, slow pe q, shield pe w, dash pe e, + heal si burst masiv pe r, mai ales ca acesta poate sa scape usor de un gank din partea jungler-ului inamic, in concluzie ekko este cel mai bun dintre cei 3. ~ plat 1 support eune