| Colii a întrebat:

Jucam Cs pe un sv si a intrat unu cu o reclama la un alt sv. Si am intrat si eu acolo. Am jucat un timp, iar dupa m-am plictisit. Am intrat inapoi pe sv meu si dupa 5 min imi apare aceeasi reclama pe care o avea acel baiat. [dupa cum stiti pentru reclama se da ban permanent] Acum pe orice sv pe care intru imi da aceeasi reclama...Cum scap e ea?

Răspuns Câştigător
| Dulap32 a răspuns:

Daca iti apare atunci cand dai pe z, x, c dai un default la option la taste dar daca nu e din cauza asta chiar nu stiu