| Strepix a întrebat:

Jucam inainte un joc cu impuscaturi, nu mai tin minte mai nimic, insa cred ca avea legatura cu unul dintre cele 2 razboaie mondiale. Mi se pare ca atunci cand se incarca o misiune pe fundal arata o busola. Stiu ca avea un mod gen 'freeplay', puteai sa te plimbi printr-un oras doar tu, fara alti soldati, puteai sa intrii in bai, puteai impusca, etc. stiu ca erau si cateva flacari. Cred ca era si o misiune in care trebuia sa stai sub un pod in timp ce treceau cativa soldati.
Nu este Delta Force!

2 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Call of duty 1.

| Strepix explică (pentru MadHOuse):

Nu e COD1, seamana oarecum.
Jocul avea un mod in care puteai sa te plimbi printr-un oras doar tu singur.