| KrAxXx a întrebat:

Jucatori de Samp. Ma puteti ajuta si pe mine cu un cont pe Romania Roleplay, am trecut de intrebari dar la bigrafie si exemple de rp, metagaming, powergaming si revengekill nu pot sa trec.Mi sa refuzat contul de 10 ori. Va dau funda skype:Furtuna. florin123.

Răspuns Câştigător
| KrNs3 a răspuns:

Fii atent, ei iti vor da un link la ei pe site unde sa citesti regulile.Le citesti si tu, le intelegi apoi le raspunzi/explici acolo.La biografie fi si tu creativ.Eu cand am facut-o am scris pe loc ce-mi venea in minte.Multă bafta!

| KrAxXx explică (pentru KrNs3):

Mersi mult, da la Biografie ma descurt dar tot zic ca este gresita.Mersi iti dau Fundawinking.

1 răspuns: