| Attack619 a întrebat:

La PES 2012 cum pot juca in europa league?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

În become a legend ştiu că poţi juca, în champions league nu merge iar în master league nu mai ştiu exact.

2 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Poţi juca, doar că din nu poţi începe o "misiune" din meniul principal. Doar din carieră, te califici din campionat în Europa League şi joci în acea competiţie.

| Attack619 explică (pentru AdiSR):

Dar ce cariera? master league, become a legend sau champions league?

| AdiSR a răspuns (pentru Attack619):

În become a legend ştiu că poţi juca, în champions league nu merge iar în master league nu mai ştiu exact.