| anonim_4396 a întrebat:

La Sims3, eu creez o femeie si un barbat care nu se cunosc. Apoi ii pun sa se sarute, etc pana imi apare un buton la Romantic, sa propun casatoria. Am dat click acolo, barbatul a ingenunchiat si i-a oferit inelul femeii care l-a acceptat. Dar vreau sa fac si o nunta, cu invitati, etc. Se poate? Daca da, cum?

2 răspunsuri:
| ElenaLove2 a răspuns:

Nu prea se poate, eu pe ai mei i-am casatorit nu am facut nunta, persoanele care le ai deja sunt casatorite pentru ca i-a dat inelul. fundita?

Răspuns utilizator avertizat