| mariaWoW a întrebat:

La tf2 ce s-a intamplat de nu mai pot sa trag cu nicio arma cand apas click?. nu am umblat la controale.

Răspuns Câştigător
| Antimanele104 a răspuns:

1.Ori a umblat altcineva prin controalele tale si le-a zapacit.
2.Ori ti-a dat vreun admin rau-intentionat o comanda de destroy.
3.E posibil ca tocmai tu sa fii dat un bind pentru LMB(butonul default pentru tragere in TF2) si acum sa fie o tasta moarta.
Oricare ar fi din acestea 3, solutia este simpla:adu toate setarile la cele normale prin selectarea optiunii Default Keyboard layout si nu ar mai trebui sa ai nici o problema.