| feli79 a întrebat:

La tote iphonurile, merg aceleas jocuri? adica pe un iphoe 3G ar merge aceleas jocuri ca si pe iphone 4?

Răspuns Câştigător
| ELY0 a răspuns:

Adica, eu cumpar iphone 4, si tu cumprei iphone5. ele atunci in momentul acela au acelasi jocuri. dar dupa eu merg acasa si bag altele...si am mai multe jocuri si diferite decat tine! Sper ca ai inteles :X

4 răspunsuri:
| ELY0 a răspuns:

Da doar jocurile din constructie, ca daca eu vreau intru pe net si descarc 10 jocuri pe iphone 4 care tu pe iphone 3G nu le ai, pe alea dp net

Răspuns utilizator avertizat
| ELY0 a răspuns (pentru feli79):

Adica, eu cumpar iphone 4, si tu cumprei iphone5. ele atunci in momentul acela au acelasi jocuri. dar dupa eu merg acasa si bag altele...si am mai multe jocuri si diferite decat tine! Sper ca ai inteles :X

| ELY0 a răspuns:

Da, ca ti le trm eu.,. Multumesc de fundita happy