| sniper2998 a întrebat:

La un pc normal pe Local Disk (Chappy sau Local Disk (Ehappy spatiul este masurat in MB sau GB? pentru ca la mine la lap-top spatiul se masoara in GB

Răspuns Câştigător
| Generation22 a răspuns:

Pai in GB logic ca daca era in MB nu puteai sa faci nimic cu el.

2 răspunsuri:
| Marshal2118 a răspuns:

Pai gb ca are dreptatecu mb bagi un joc si ti s-a umplut dar depinde eu am numa c si d si numa in ele am spatiu in c am 29 gb in d 118gb

| devel a răspuns:

Salut, frate pe orice sistem de operare, orice pc, lap-top memoria hard discului se masoara in Gb (doar daca e vreo antichitate mai masoara in Mb)