| Pursuit a întrebat:

La Yahoo Mess cand deschid o fereastra a unui prieten se baga in bara... cum fac sa imi apara direct pe ecran? Dau funda la primul raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| Iasmiine a răspuns:

Sterge yahoo messenger cu totul din calculator [ Intrii in Start-> Control panel -> Add or remove programs] iar dupa ce l-ai sters il descarci si il reinstalezi din nou. O sa-ti mearga.

2 răspunsuri:
| WWEMan a răspuns:

Pai... Start-Control Panel-Add or remove programs-Change or remove programs-acolo vezi yahoo messenger si langa scrie remove. Apesi pe remove.Intrii pe net, downloandezi yahoo messenger 11 si vezi ce fain mergebig grin pls fundabig grin

| Simpluuu a răspuns:

Reinstaleazati uindosul