| AndreiMihaiMiki a întrebat:

am o problema, cred ca e de la windows. Cand tau dubluclick pe un tab(ex:google chrome, yahoo messenger) inainte sa mi-o deschide imi apare o fereastra care ma pune sa aleg programul cu care sa deschid tabul. Exemplu: Dubluclick >mess-fereastra >aceea- browse(locul unde caut aplicatia mess pentru a o deschide) >- messul a fost >selectat- open. Inainte trebuia sa dau doar dubluclick si mi se deschidea messul nu mai trebuia atata bataie de cap. MULTUMESC TPU, primul raspuns care rezolva problema primeste FUNDA.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

E din cauza la un virus. iti trebuie sa fixezi fisierele EXE si LNK (shortcut-urile). gasesti aici fisierele pentru registri http://www.dougknox.com/xp/file_assoc.htm

| AndreiMihaiMiki explică (pentru al3xander):

Multumesc mult.

| al3xander a răspuns (pentru AndreiMihaiMiki):

Pentru nimic. numai bine!