| Cristiipaul a întrebat:

Lamuriti-ma si pe careva ce e cu deep web si dark web..va rog, ca eu nu mai inteleg nimic

3 răspunsuri:
| Anonymous1988 a răspuns:

Deci
Deepweebul este cea mai mare parte a internetului acolo poti gasi lucruri legale cat si inegale(asasini arme droguri etc) pentru a accesa deepweebul (iti recomand sa nu o faci sau sa o faci cu atentie ) ai nevoie de "tor" un program de navigare precum google sau chrome dar care ofera anonimitate si mai ai nevoie de linkuri.
Sper ca te-am ajutat

| Cristiipaul explică (pentru Anonymous1988):

Am intrat cu tor ..pe onion.dar nu am acesat pagini e vreo problema?

| Anonymous1988 a răspuns (pentru Cristiipaul):

Nu este absolut nici o problema dar repet ai grija pe deepweb.