| Maj3stic a întrebat:

M.am apucat recent de WOW Freakz si nu stiu ce caracter sa imi fac si pe ce lume exodu sau genessis si ce sa ma fac elf sau care e mai popular? hell

Răspuns Câştigător
| xDavidxX a răspuns:

Exodu si elf

7 răspunsuri:
| Music4life a răspuns:

Genessis si rasa ti-o alegi in functie de clasa (sa ai ceva beneficii ^^)

| Maj3stic explică (pentru Music4life):

Si ce clasa e mai avantajoasa?

| Music4life a răspuns:

Depinde ce vrei sa joci pve sau pvp, dar in general vorbind iti recomand paladinul...

| Maj3stic explică (pentru Music4life):

Horde sau alliance?

| Music4life a răspuns (pentru Maj3stic):

Am jucat atat la alianta cat si la hoarda. Nu e mare diferenta. Depinde cu cine joci, ce parte a hartii o sti mai bine etc. Eu sincer prefer Hoarda, singurul motiv este ca stiu Orgrimmar-ul mult mai bine decat Stormwind in WOTLK iar in Cataclism prefer Alianta pentru ca au worgen ^^

| Maj3stic explică (pentru Music4life):

Ctaclysm joc