| anonim_4396 a întrebat:

M o mica problema, cand sunt pe desktop si apas CTRL se porneste automat Google Chrome, as vrea sa stiu cum rezolv sa nu se mai porneasca, cred ca este un fel de comanda rapida..si nu stiu cum sa o dezactivez, daca ati mai avut aceasta problema ...si ati rezolvat-o, spuneti-mi si mie cum.

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinsttalezi progamu chrom si dupa aia il insttalezi iari. funda

| Flavius10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am instalat windows-ul..si tot la fel...

| anonim_4396 explică (pentru Flavius10):

Ce fel de calculator ai si ce fel de windows si ce google chrom ai 5.0, 4.3 spune care

| Flavius10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am windows 7 Ultimate -32 bit, procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4600 @ 2. 40GHz, Ram 2GB ddr2, iar versiunea la google chrome este ultima, cea pentru windows 7...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pentru nai avea problema trebuie sa dezinstalezi chromu si sa til pui pe 1.0 daca tot nu merge jur ca o sa aduc un specialist

| Flavius10 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa incerc, daca chiar nu o sa functioneze, chiar te rog sa aduci un specialist, ca ma enerveaza la culme...straight face

| Flavius10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge. si pe internet exprorer face la fel. am instalat iar chrome 1.0... dar la fel. cred ca o sa ii dau foc la PCstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma mi-a spus si cineva ca problema e la laptop sau la calculator ce ai tu. uitete daca la celelalte CALCULTOARE FACE ASTA.SI DACA NU ATUNCI CINEVA TIA SETAT ASA INCAT SATI TI SE INTAMPLE ASA TRE SA AMINTESTI CINE TIA MAI UMBLAT LA CALCULATOR

| Flavius10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu mi-a umblat nimeni..nu avea cine... chestia asta a aparut dupa un restart

| anonim_4396 explică (pentru Flavius10):

Trebuie sami spui ce pagini erau deschise si s-a rezolvat problema si sami spui daca atunci era google chrom deschis

| Flavius10 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca era deschis. stiu ca eram intr-un joc, si la un moment dat s-a blocat jocul, am dat combinatia CTRL+Alt+Delete, sa deschid task managerul, apoi a trebuit sa dau restart. ca se blocase PC.
apoi m-am trezit cu prostia asta...

| anonim_4396 explică (pentru Flavius10):

Iti pot spune doar problema si va trebui sa scrii alta intrebare.
deci probelma e ca tu prima oara ai apasat ctr+ alt.
dupa aia ai apsat si pe delete si dupa aia ai dat restardu ce e foarte rau daca ai setat ceva cand s-a blocat
si sa-ti spun de ce sa setat
pentru ca ori era deschisa google chrme sau ai downloadat joaca de pe chrome
pune deci intrebarea cu tot ce tiam scris eu ce crezi cai mai uti; l si peste vreo 20 de zile o sati raspunde cineva sau iti cumperi un alt caculatorhappy
sper ca ti-am fost de folos