| DirtyCow a întrebat:

In trecut am avut probleme cu pc-ul ca se oprea singur am rezolvat dar acum alta problema porneste singur si dupa 8 ore mult mai tarziu si as vrea sa porneasca la comanda sa opreasca la comanda si ce e de facut eu dupa ce l-am oprit l-am scos din priza dar ce e de facut sa nu mai porneasca singur ca piesa ii schimb etc

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Nu stiu daca e din cauza unei piese anume. incearca sa intri in bios si umbla pe la setarile pentru stand-by.