| Trifan_Alexandru_1997 a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu ceva?
Navigam si eu pe internet cand am intrat la start si voiam sa intru in control panel, nu puteam apasa pe nimic din start, pe niciun program, joc, nimic ce aparea acolo, am dat restart la pc si pe cand sa se deschida, se restarteaza, si tot asa, nu mai pot intra pe desktop deloc, pe ecranul albstru scria ce sa fac, dar trebuia sa fiu pe desktop sa fac asta. care ma poate ajuta va rog frumos

Răspuns Câştigător
| Pinocchio a răspuns:

Da, incearca sa reinstalezi, nu-mi dau seama ce are.

4 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Ai incercat sa dai un reset?

| Trifan_Alexandru_1997 explică (pentru Pinocchio):

Adica cum? nu pot intra pe pc ca se restarteaza in continu. zilele astea o sa incerc sa reinstalez windowsul

| Trifan_Alexandru_1997 explică (pentru Pinocchio):

Adica cum? nu pot intra in pc ca se restarteaza in contin(acum scriu de pe altul, temporar,) o sa incerc sa reinstalez windowsul.

| Trifan_Alexandru_1997 explică (pentru Pinocchio):

Asta am sa fac saptamana viitoare cand o sa fac rost de windows de la un vecin.

| Pinocchio a răspuns (pentru Trifan_Alexandru_1997):

Da, incearca sa reinstalezi, nu-mi dau seama ce are.