| leonardrd a întrebat:

Nu stiu ce jocuri sa ma mai joc.Imi dati idei?

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Farmville laughing))))

| leonardrd explică (pentru StefaniaM):

Pentru ca e funny

| StefaniaM a răspuns (pentru leonardrd):

Mersiiiikiss

8 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Incearca Left4Dead2 - e cu zombie happy

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

FIFA 13, 12 online, PES 13, 12, Metin, Perfect World, LOL, WOW, Four Second,

| LiviuCristy a răspuns:

Cati ani ai cat esti dispus sa joci online etc ce ai mai jucat
Iti recomand League of Legends
World of warcraft pe http://wow.freakz.ro/ cel mai bun din tara acum
sau heat, joc cu masini online
Jocurile astea sunt cu greutate si daca apuci sa te joci primele doua, lol si wow o sa te lasi greu de ele si experienta va fi extraordinara odata ce te-ai apucat de ele

| Breack a răspuns:

The Amazing Spider-Man
Darksiders 1/2
Prototype
Far Cry 3
Sleeping Dogs
Hitman: Absolution
Syndicate
Resident Evil 5
Ghost Recon: Future Soldier
Batman: Arkham City
Splinter Cell: Conviction
Tomb Raider

| Chirs a răspuns:

Daca iti plac jocurile gen Shoter incearca Battlefield 2, add:chris_chris9000@yahoo.com si te ajut cu site cu tot!

| Zettul a răspuns:

Daca vrei online poti incerca :
Dota 2 ( trailer- https://www.youtube.com/watch?v=-cSFPIwMEq4 )
League of Legends ( Trailer - https://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI )

Sau alte genuri, dar nu online :
Gta 4
Battlefield 2
Fifa 2013
Assassin Creed!

P.S : In acele trailere sunt prezentati mai mult eroii, cand joci tu e de 10 ori mai frumos! :D Sa scrii pe youtube League of legends full match season 3 si o sa vezi cum joaca altcineva. Atunci o sa te impresioneze mai mult. Bafta!