| dov76 a întrebat:

Ma inebuneste o problema cu google chrome, de ceva timp imi dispar toate favoritele adaugate in bara, ramn folderele create insa paginile web salvate acolo dispar fara urma. Am incercat tot ce se putea omeneste incerca ba chiar a trebuit sa reinstalez windows ( nu din cauza asta ) am sperat ca problema dispare insa nu a fost sa fie in continuare astea dispar de acolo. Aceasta problema nu o am cu IE doar cu chrome. Precizez ca folosesc windows 8 insa il folosesc de mai bine de 1 an si problema a aparut cam de doua luni.

Răspuns Câştigător
| FlorinGaina1234 a răspuns:

Puneti ultima versiune de google crome si stergeo pe ce-a vheche si instaleaza directx 13 asa o sa-ti mearga ca am patit si eu!

| dov76 explică (pentru FlorinGaina1234):

Problema este ca nu gasesc directx 13 totusi am facut update pe pagina Microsoft. Acum voi sterge chrome si il voi instala iar sa vedem daca tot asa face.
Multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: