| anonim_4396 a întrebat:

Ma joc League Of Legends si cateodata imi merge perfect cu 60 de FPS, iar cateodata imi ajunge pana la 2 FPS. Ping-ul imi sta bine.Cine ma ajuta primeste funda!

4 răspunsuri:
| StochitaCatalin a răspuns:

Este din cauza cerintelor si probabil pc'ul tau nu face fata.Nu poti sa ii faci nimic, eventual sa il dai pe low

| InsaneZor00 a răspuns (pentru StochitaCatalin):

Am 4GB RAM, 2GB placa video ATI Radeon HD si procesor 2, 30Ghz Dual-Core.

| StochitaCatalin a răspuns:

Instaleaza SystemCare de la Iobit, e posibil sa ai niste virusi

| InsaneZor00 a răspuns (pentru StochitaCatalin):

Tot nu m-a ajutat cu nimic.