| pakpak a întrebat:

Ma joc si eu metin2 si nu stiu unde sa cresc foarte repede, tin sa mentionez ca am nivel 19, calugar+4, bambus+6, scut+6, koif+6, bratara+6, 15 puncte la aura la restul 1. Va rog dati-mi idei, unde as putea sa cresc, sau daca e unul intere sat sa ma creasca el plswinking, multumesc
Cel care ma creste sau ma ajuta cel mai mult ia fundawinking
O zi placuta happy

1 răspuns:
| CrytekEngine6 a răspuns:

Si eu am avut la fel, din cauza aurie bine dezvoltata cresteam in map2 pana la lv 25 apoi mergeam la orci. PS: Ai grija la stunu de la orcii verzi.