| NebunDeMic95 a întrebat:

Joc metin2 ro pe aries, am un sura am de 41 cu m6 tais m2 armura, colier papuci bratara cu 1, 5k pv armura de 34 +7 cu 2 cioburi si 2kpv, fms+9 31 medie mob fatala +4 koif de 41 +6 si scut de 41+4... problema e ca in vale nu prea rezist la mt de 45 daca ies multi mobi, am armatul, dar am bagat, multe puncte la int si mai putin la vit. Am in total 344 aparare si 450 atac. Parca m-am blocat si nu mai pot face rost de bani. ce sa fac aveti idei?

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Sa mineresti cu 2-3 conturi.
Sfatul meu :
Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce, citeste o carte in realitate, ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| NebunDeMic95 explică (pentru NAdrian):

Joc de 5 ani... nu sumt dependent de acest joc si nu am donat niciodatawinking imi place sa intru mai mult sa stau de vorba cu prietenii... mersi pentru raspuns si apropo daca mai ai contul, mi l poti trimite prin mesaj la florin. florentin@yahoo.com? Nu aici ca poate intra cineva si il vede:laughing

| Ukf_Dany_1999 a răspuns (pentru NAdrian):

Foarte frumos raspuns happy