| Razwan123 a întrebat:

Ma jucam farming simulator pe pc, totu mergea bine si voiam sa ma bag la somn, am incercat sa deschid iar pc u ca aveam de trimis un proiect si nu mai merg ventilatoarele (nu cpu fan), monitorul nu se aprinde iar tastatura nu merge... rgb urile fan urilor se aprind si cpu fan u se invarte. nu stiu ce sa fac

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Mergi cu el la un service
Posibil sa fi miscat ceva acolo vezi mufa ce vine de la cooler sa fie conectata pe placa de baza.