| Soporan_Darian_1998 a întrebat:

Ma poate ajuta careva sa populez un server de samp? Am host... Am nevoie de o comunitate (gratis daca s-ar putea...) care sa ma ajute sa o populez... Care ma puteți ajuta lăsați un link sau un id de mess! Dau FUNDA!

Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
| Gabryel_Alyn_1998 a răspuns:

Am o pagina de FaceBook si as pute sa fac publicitate...ma contactezi.

| Soporan_Darian_1998 explică (pentru Gabryel_Alyn_1998):

Pai cate likeuri ai la pagina si cati playeri poti sa aduci?

| Gabryel_Alyn_1998 a răspuns (pentru Soporan_Darian_1998):

Pai, o pagina de 1576 like, pai 10-20 playeri big grin.

| Soporan_Darian_1998 explică:

Daca vreți dau orice e legat de sv... In sensul adminilor, liderilor, tot ce tine de samp...

| Soporan_Darian_1998 explică:

Ok atunci happy zi pagina ca vorbim acolo