| Tzutzy09 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Sa incepem, nu imi merge metin2 United, pana acum mergea. Dar de cand l-au inchis nu mai merge.Il instalez si cand intru in el sa se incarce bara aceea de jos imi da eraorea asta "chanel.inf ##md5Hash= DF5947B78700BDD567C5EBF0D912085". Primul raspuns corect funda+vot, restul vothappy

1 răspuns:
| robert_7684 a răspuns:

Bai deci no sa ati raspunda nimeni pentru ca la toti ai merge deci da-mi mie funda si gata scuze ca nu te pot ajutawinking...