| ionutiulian1997 a întrebat:

Ma stie cineva dc nu mi se deschide nfs shift descarcat de pe net? l-am instlat cu diamon tools da pur si simplu nu apare nimik.plz

Răspuns Câştigător
| ovidiu8msn a răspuns:

Eu asi face: 1. iau alt crack
2. Caut pe you-tube niste tutoriele de instalare
3- Reinstalez

7 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Stergel,instaleazal iar si baga crackul si dupa aia o sa iti mearga.

| ovidiu8msn a răspuns:

Dupa ce il instalezi, trebuie sa copiezi crack-ul. Uneori el se afla la pachet cu tot jocul, alteori il descarci saparat. Il dezarhivezi si il copiezi in dosarul cu jocul. Dai,, move and replace'' si gata.

| ionutiulian1997 explică (pentru ovidiu8msn):

Baieti,am facut toate astea, stiu sa copiez crak-ul si de astea.Am instalat jocul corect doar ca nu-mi porneste, dau dublu click si nimic

| ovidiu8msn a răspuns (pentru ionutiulian1997):

Cauze posibile:
1-Crack-ul este defect
2- ai ceva probleme de compatibilitate.
3- Unele jocuri nu functioneaza daca le instalezi in C:/program files sau D:/Program files. (exemplu: Dead island)

| ionutiulian1997 explică (pentru ovidiu8msn):

Deci ce trebuie sa fac,,,, sa ma pys pe el?

| ionutiulian1997 explică (pentru ovidiu8msn):

Am facut faza cu cracku, cu reinstalatul dar nimic.l-am sters dal in masA

| ionutiulian1997 explică (pentru ionutiulian1997):

Oricum mersi

| ovidiu8msn a răspuns (pentru ionutiulian1997):

Eu asi face: 1. iau alt crack
2. Caut pe you-tube niste tutoriele de instalare
3- Reinstalez