| Junseng a întrebat:

De ce imi apare in bara de jos notificare cu "Display driver stopped responding and has recovered"? Google si jocurile nu merg adica mi se fac niste egaluri pe fereastra de Google si la jocuri le deschide 2 secunde si dupa imi da iar notificarea in bara.Cineva care stie nu ma baga-ti in ceata mai mult.Mi sa intamplatat deodata,nu am descarcat nimic, nu am virusi, s-a intamplat pur si simplu.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Sterge driver-ul video si reinstaleaza-l din nou, daca nu merge atunci va trebui sa instalezi windows-ul cu toate driverele din nou! Bafta!

| flixbuster a răspuns:

Iti apare pentru ca ai probleme cu (driver-ul de) placa video.

Uite aici solutii: https://support.microsoft.com/......in-windows

Trebuie sa stii de unde sa iei cel mai recent driver pentru placa ta video.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi miroase a placa video defecta.