| anonim_4396 a întrebat:

Mai ziceti-mi si mie care este cel mai tare joc mmorpg dar nu metin2 si astea

Răspuns Câştigător
| doggie a răspuns:

Mai beny mmorpg= joc online foarte populat de gen : joc pe roluri in care la inceput esti cineva/ceva neinsemnat si cu timpul ajungi din ce in ce mai bun, adica toate seamana oarecum intre ele.
uite aici cateva mmorpg: 4story,world of warldcraft,cabal, mu, jade dynasty.
daca vroiai un fps online:un joc cu impuscaturi la persoana I iti recomand crysis online sau counter strike.
daca vroiai un joc gen manager de fotbal online in care sa iti faci singur echipa dar sa poti juca cu ea impotriva altor jucatori iti recomand fifa online 2.
Toate mmorpg. urile se downloadeaza si se joaca din pc,daca vroiai insa un joc pe care sa il joci pe net online uite aici cateva: travian,triburile,top eleven, epic battle, si in general jocuri pe care le poti juca pe facebook sau hi5.
Daca nu iti place niciun joc din cele enumerate mai sus, http://www.mmoblog.ro/2010/04/lista-mmo.html,un click aici te duce pe o lista cu foarte multe jocuri online(o mare parte mmorpg) unde vei gasi descrierea fiecareia parti bune si parti negative.

| yobeny a răspuns (pentru doggie):

Mersi m-am uitat la un joc de pe site asta si ma cam atras sa il incerc.

1 răspuns: